Winners

299er Charity Pairs D, E & F
Fred Cannon - Mark Huth
Charity Pairs
Mark Itabashi - Steven Love
Stratified Pairs B & C
Robert Murphy - Kathleen Kelley
Knockout Teams Bracket IV
Ellen Jenkins - Linda Torres
Donna Grant - Alice Klesinger
Swiss Teams B & C
Bob Somppi - Fay Lumpkins
Carol Stanton - Wyla Bouchard
Compact KO Teams Bkt III
Davis Bennett - Eva Johnson
John Oschner - Jeffrey Rapp
First Tournament!
Amy Blixt - Helen Gryboski
Heather Schooley - Bernice Fox
Swiss Teams B
Jeanette Roberts - Martyn Cooper
Beth Todd - Michael Thorpe
Swiss Teams X
Sandra Gagnon - George Vasilevsky - Joyce Truitt - Bonnie Bagley - Bill Curtis (not pictured Jay Francis)
Stratified Pairs C
Chen Young - Shendi Young
Stratified Pairs
David Graff - Goerge Nicholas
Stratified Pairs
Dennis Goldston - Ed Howard
NAP Flight B 1st
Fiona Freeseman - Eric Kronwall
NAP Flight B 2nd
Ed Yosses - Shirley Heinsohn

NAP Flight B 3rd
Phil Debus - Jennifer O'Neill

NAP Flight B 4th
Marilee Van Arsdale - John Gallagher
IMP Pairs B
Paul Hummel - Stan Weinstein
IMP Pairs
Gregory Charlton - Bill Allegar
Gold Rush Pairs E & F
Jason Thede - Barbara Kaiser

Side Game B
Thurman Bruffey - Cathy Bruffey

Side Game B
Tami Hilton - Jim Hurley

Stratified Pairs C
Shari Winston - Gary Winston
NAP Flight C 4th
Edward Gardner - Mary E. Ruwell
NAP Flight C 2nd
Michael Renbarger - Lynnette Renbarger
NAP Flight C 3rd
Joseph Freedman - Steven Lockwood
NAP Flight C 1st
Randall Harrison - Elaine Ennis
NAP Flight A 2nd
Varis Carey - Greg Herman
Knockout Teams Bracket I
Bob Etter - Bruce Noda - Mark Ralph - Bill Harker - Crispin Barrere
Knockout Teams Bracket I
Marc Jacobus - Mike Passell - Lou Ann O'Rourke - Bobby Levin - Eddie Wold - Steve Weinstein
0-3000 Teams Bracket 5
Michael O'Neil - Sharon O'Neil - Michael Renbarger - Lynnette Renbarger
Stratified Pairs
Becky Rogers - John Grantham
Flight A Swiss Teams
Adam Grossack - Janet Yeager - Billy Miller - David Grainger - Rob Bernstein
0-3000 Teams Bracket 1
Brian Rink - Bob McKenzie - Sheryl Siegel - Rob Vetter
0-3000 Teams Bracket 4
Ray Cole - Jim Smith
Mike Houlik - Spencer Carr
Flight X Swiss Teams
Jerry Ranney - Jane Ranney - Debra Dallas - Dick Friedman
Knockout Teams Bracket II
Rick Olson - Alice Crain - Don Little - Don Patterson
Compact Knockout Teams
Bracket II Karen Kribs - Bernie Weiss - Patricia Plummer (not pictured Don Elliott)
Knockout Teams Bracket II
Jim Hoerlein - Wendy Turk - Scott Needham - Judy Hummel
Knockout Teams Bracket III
Spencer Carr - Jim Smith
Jonell Comerford - Leo Comerford

New Life Master
Janet Yeager
Tulsa, Oklahoma
New Life Master
Davis Bennett
Colorado Springs, Colorado
New Life Master
Sandy Coggeshall
Colorado Springs, Colorado
New Life Master
Donna Jacobi
Santa Fe, New Mexico

 

 

 

Web Master